Shes shtepi

Numri i njoftimit: 42093 | Postuar në: 06.05.2016, 13:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 86

Ngrohja: Me dru

Kati: 8

Çmimi: 45.000.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes shtepi ne Pogradec, shtepia eshte e mobiluar dhe e kompletuar.

 Pogradec     Pogradec

Dërgo E-mail

 Shkelqim