shiten goma

Numri i njoftimit: 42168 | Postuar në: 13.05.2016, 10:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 16

Lloji i gomave: Goma dimrore

Çmimi: 70 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Goma

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes goma 205/55R16 91H M&S gomat jane ne gjendje te mir per me shum na kontaktoni ne nr 0675453291

 Korçë     Korçë

Dërgo E-mail

 manuel