Shitet apartament 2+1, tek ish-dyqanet e reja (pranë zonës

Numri i njoftimit: 42180 | Postuar në: 14.05.2016, 16:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 90

Ngrohja: Te tjera

Kati: 5

Çmimi: 40.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartamenti 2+1, ka sipërfaqe 90 m2 dhe është i rikonstrktuar i gjithi në detaje, ndodhet në katin e V. Ka pamje nga rruga kryesore dhe është i pozicionuar në një zonë mjaft të mirë.

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Velisjana