Amc A4(alkatel one touch m'pop 5020x)

Numri i njoftimit: 42189 | Postuar në: 15.05.2016, 19:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Alcatel

Modeli: Amc A4

Çmimi: 5.000 Lekë

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Telefon alkatel ne gjendje te mire 8/10 .prodhim i 2014.4"ekran full HD.Shitet bashke me kllëf,kufje,bateri.

 Krujë     Fushë-Krujë

 Ledi