Frigorifera

Numri i njoftimit: 42255 | Postuar në: 20.05.2016, 16:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.500 €

Kategoria Dyqane, Tregti / Furrë, Brumëra të bardha/ Bukë

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shiten frigorifera per pastiçeri dhe per akullore rafta te ndryshme plus tava

 Tiranë     Kashar

Dërgo E-mail

 Agronlala