shitet seti fbt ne gjendje te mire

Numri i njoftimit: 42267 | Postuar në: 21.05.2016, 18:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 399 € i pa diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


2 bokse FBT pickup K100... pasiv... 200 watt secili..12 inca.4ohm .kase druri...mixer FBT picup 8A...perdoret si pult fuqie per dy bokset...jane set origjinal..stativat e bokteve,mixerit + fishat..te perdorur vetem ne disa evente te vegjel ne nje sezon..super cilesi...

 Lushnjë     Divjakë

 indrit