Atlete te ndryshme

Numri i njoftimit: 42311 | Postuar në: 25.05.2016, 19:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë sporti

Madhësi: 38

Ngjyra: portokalli

Çmimi: 10.000 Lekë

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për vajza

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesim atlete te perdoura mbi 1000 pale .

 Tiranë     Kashar

Dërgo E-mail

 Agronlala