Numark Mixtrack Pro 3

Numri i njoftimit: 42312 | Postuar në: 25.05.2016, 19:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet controlleri i ri ne qese cmimi 250 milek

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 soni