Stola

Numri i njoftimit: 42328 | Postuar në: 26.05.2016, 20:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 4.000 Lekë

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Stola inoksi , per bar-piceri dhe ambiente te tjera , me levizje , ulje - ngritje . 10 cop
Prodhim italian .

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 Sokol