blej apartament

Numri i njoftimit: 42338 | Postuar në: 28.05.2016, 00:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 50

Ngrohja: Te tjera

Kati: 5

Çmimi: 16.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Blihet/Kërkon


Jam e interesuar per nje apartament te vogel,qofte dhe garsonjere ne qytetin e Pogradecit.Vendndodhja, mundesisht ne pallatet e reja buze shetitores.Kati nuk perben problem, nese ka ashensor.

 Pogradec     Pogradec

Dërgo E-mail

 mira