Shitje Flokesh

Numri i njoftimit: 42383 | Postuar në: 31.05.2016, 21:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Jam e interesuar per shitje flokesh. Floket jane 80 cm dhe te dendura. Nese jeni te interesuar per te blere floke origjinale kontaktoni ne numrin e telefonit.

 Krujë     Fushë-Krujë

Dërgo E-mail

 Anxhela Dedej