Shitet Apartament buze detit

Numri i njoftimit: 42395 | Postuar në: 16.06.2016, 19:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 61

Ngrohja: Energji solare

Kati: 3

Çmimi: 39.600 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Pallati eshte i ri, vetem rruga e ndan nga deti. Apartamenti eshte 1+1, shume cilesor, me 1 dhome & 1 guzhine, 1 banje dhe 1 ballkon me pamje nga deti. Cmimi eshte i diskutueshem. Rezidenca ndodhet ne nje nga zonat me te mira te bregdetit te Vlores.

 Vlorë     Orikum

Dërgo E-mail

 Flori