Apartament tek Piaza ne Skele (ne zonen Lungomare)

Numri i njoftimit: 42396 | Postuar në: 15.06.2016, 14:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 120

Ngrohja: Energji solare

Kati: 6

Çmimi: 84.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartament eshte me siperfaqe 120 m2, 2+1 me 2 banja qe kane ajrosje natyrale dhe 2 ballkone te medha pjeserisht me pamje nga deti. Apartamenti eshte i kompletuar me nje mobilim klasiko-modern. Apartamenti ndodhet tek Piaza ne Skele, ne rrugen e projektit Lungo Mare. Shtepia eshte me hipoteke.

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Flori