Vile ne shitje ne Sarande

Numri i njoftimit: 42426 | Postuar në: 03.10.2020, 14:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 6

Sipërfaqja: 500

Numri i kateve: 3

Ngrohja: Me rrymë

Sipërfaqja e oborrit: 74

Çmimi: 300.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet vile 3 kateshe ne Sarande me siperfaqe te pergjithshme 500 m2.Kati i pare eshte bosh ndersa 2 katet e mesiperme jane te kompletuara totalisht.Prona eshte e pajisur me Certifikate Pronesie dhe ndodhet ne nje zone te qete , larg zhurmave te qytetit atje ku mbizoteron natyre e qete .Vila eshte ne gjendje mjaft te mire dhe e pajisur me te gjitha pajisjet dhe orendite shtepiake te cilat perfshihen ne cmim.
Vila perbehet gjithsej prej : 4 dhoma gjumi , 2 sallone te bollshme, 1 kuzhine te vecuar ,3 tualete,3 ballkone, zyre dhe nje verande mjaft te madhe dhe me pamje panoramike. Gjithashtu ka edhe hapesire per parking te lirshem te me shume se 2 makinave.
Per me shume informacione ose per nje vizite ne kete prone mos hezitoni te na kontaktoni. +355692582610

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 gentjan