Apartament ne shitje 2+1 me hipoteke.

Numri i njoftimit: 42459 | Postuar në: 02.06.2019, 16:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 95

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 3

Çmimi: 66.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartament per shitje ne nje zone mjaft te frekuentuar te Sarandes. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenjie, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon me mjaft hapesire . Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 95 m2 dhe eshte e pajisur me hipoteke dhe shitet se bashku me pajisjet dhe orendite shtepiake.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 gentjan