Shes Dy Nyje Inertesh, 5 kamione,1 Fadrome,1 Varinsk.

Numri i njoftimit: 42461 | Postuar në: 08.06.2016, 12:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 210.000 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Prodhim dhe pajisje industriale

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes Dy nyje inertesh guri gelqeror,si dhe kamiona,fardome,varinsk, njera me kapacitet 70 m3 ne ore, dhe tjetra 35 m3 ne ore.Nyjet e inerteve jane te kompletuara me te gjitha paisjet e nevojshme per ti vene ne pune. Kane sejcila bunkerin, dhenesin,thyresin (frontoja) mullirin, siten, si dhe te gjithe transportieret e nevojshem, si dhe sejcila kuadrin elektrik te montuara ne kontenjer. Kamion MAN.(26.361) 3 axe 3 dif, IVECO. 3 axe 2 dif, HANOMAG.(benz) 3 axe 2 dif, BENZ.2 axe 1 fif, MAN (26.361) trailer 2 axe 1dif, fadrome LIEBHERR.(541), Varinsk.(bager) KOMATSU, keto te gjitha ne gjendje pune. Si dhe inventar ne sherbim te tyre. Pra shitet i gjithe biznesi,per me shume na telefononi.

 Kukës     Kukës

Dërgo E-mail

 Kujtim