Kubota 32

Numri i njoftimit: 42462 | Postuar në: 08.06.2016, 13:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 7.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Traktorë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kubota 32 ne gjendje shum te mir me plyg frez rimorke.traktori shitet per arsye mos perdorimi per fakti sps jetoj ne nje vend qe ka shum traktor dhe pak toka..

 Kuçovë     Kuçovë

Dërgo E-mail

 Alush