KURSE PROFESIONALE PARUKERI-ESTETIKE*PAKETE OFERTE

Numri i njoftimit: 42538 | Postuar në: 02.03.2017, 10:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


B&B HAIR STYLE-TIRANE, ALBANIA

Ofron Kurse Intensive,Individuale per vajza qe duan te marrin nje profesion
gjate pushimeve verore si me poshte:
PAKETE KURSESH PROFESIONALE-OFERTE
1-Kurse depilimi 1(nje) javor, cmimi 6000 lek
2-Kurse per trajtimet e fytyres 2(dy) javor 15000 lek
3-Manikyr xhel 1(nje) javor 6000 lek
4-Kurse per thonj 2(dy) javor 15000 lek
5-Manikyr e pedikyr tradicional 1(nje) javor 6000 lek
6-Stilime floku 2(dy) javor 15000 lek
7-Prerje floku 2(dy) javor 13000 lek
8-Lyerjet me boje 2(dy) javor 13000 lek

Oferta eshte e vlefshme nga dt,10.06.2016 deri dt.30.06.2016
REGJISTRIMET DHE PAGESA BEHEN NJEHERESH
Kurset jane te licensuara dhe kursantet paisen me certifikate te njohur

Cel. 0692710586, 0682419617
E-mail. hairstylebb@gmail.coma
Fb. B&B Hairstyle-Tirane,Albani

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 B&B HAIR STYLE-TIRANE