Saksofon alto

Numri i njoftimit: 42567 | Postuar në: 19.06.2016, 09:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 500 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Istrumente frymorë

Lloji i njoftimit: Shitet


Ne gjendje shume te mire

 Fier     Fier

Dërgo E-mail

 Gezim