catepillar 317 bl viti 2002

Numri i njoftimit: 42569 | Postuar në: 19.06.2016, 16:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 31.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


eskvator catepillat 317 bl viti 2002 ne gjendje shum te mire me dy kova dhe kapje te shpejte

 Peqin     Pajovë

Dërgo E-mail

 ledi sinani