Apartament ne okazion !

Numri i njoftimit: 42585 | Postuar në: 21.06.2016, 17:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 44

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 3

Çmimi: 24.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet shtepi gazonjere ne Vlore ,uji i ftohte prane hotel Delfinit ,perball detit . Apartament ne pallat te ri ,kati 3 banimi pajisur me ashensor dhe hipotek . Totalisht e mobiluar.

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Juli