TechTronic 2 iMac 27 16 GB Ram dhe 32 GB Ram

Numri i njoftimit: 42609 | Postuar në: 24.06.2016, 09:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Procesori: Të tjera

Hard Disk HDD: 1 TB

RAM Memoria: > 8 GB

Çmimi: 1.100 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 2 iMac 27 i7 16 GB Dhe 32 GB Ram 1 TB HDD 2 GB kart grafike radeon 6970 M ne gjendje perfekte . Nje model jane vetem Ram-i ben diference Per me teper info 0674000067 16 GB - 1100 Euro 32 GB - 1280 Euro Cmimi i diskutueshem nese shiten te 2 iMac Faleminderit !!

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 TechTronic