kulla Eiffel Paris

Numri i njoftimit: 42658 | Postuar në: 28.06.2016, 21:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 €

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Art dekorativ

Lloji i njoftimit: Shitet


Punuar me dore me shkopinj bambuje rrezistente ndaj kohes. Gjatesia 1,40cm nga basamenti dhe gjeresia 46cm

 Tiranë     Babrruja, Kinostudio

Dërgo E-mail

 Arjani