Kerkojme Disa Apartamente Me Qera Ne Vlore

Numri i njoftimit: 42669 | Postuar në: 28.06.2016, 23:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 0

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 0

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Kërkon me qira


Njoftime!
Njoftojme se Colombo Albania Agency me zgjerimin e aktivitetit kerkojme 10 Garsoniere 7 apartamente 1+1
dhe 5 apartamente 2+1 te mobiluara ose boshe.
Adresat e hyrjeve duhet te jen brenda unazes se vlores
dhe nuk ka rendesi se jan ne shtepi private apo ne pallate.
Nje bashkpunim i muncem midis nesh do te thot fitim i perbashket dhe nje sherbim me cilesore.

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Colombo Albania Agency >(Ndërmarrje)