Shitet Desktop Dell

Numri i njoftimit: 42708 | Postuar në: 02.07.2016, 22:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Procesori: mbi 1 GHz

Hard Disk HDD: 80 GB

RAM Memoria: 512 MB

Çmimi: 150 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet desktop dell i mirembajtur dhe shume pak i perdorur.cmimi i diskutueshem.Microsoft windows xp,version 2002,intel,celeron,cpu 2.66 GHz,ram 512

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Edomond