Kurse Online per Alpha Business

Numri i njoftimit: 42749 | Postuar në: 05.07.2016, 10:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 180 € i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Kompjuterike

Lloji i njoftimit: Shitet


Kurse Online/ Zyre per Alpha Business

40 % ZBRITJE
mbi cmimin e publikuar

Menaxhimi i financave , njohuri per cdo individe pavaresisht profesionit te tij.
Software ju ndihmojne te organizoni informacionin dhe te perfitoni raporte ne kohe reale

Perfitimet :
1.Certifikim trajnimi
2.Perdorues programi per nje nivel te caktuar
3.Oferte punesimi
4.Suport ne vendin e punes
5.Zbritje per trajnime te tjera te mevonshme
6.Njohuri praktike te funksionimit te biznesit
7.Profesionalizem


Tel: 0684868595
Web: www.trajnimiim.com

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Trajnimi Im