Kontakt shpk -Shitet Apartament ne Magnet

Numri i njoftimit: 42753 | Postuar në: 05.07.2016, 15:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 0

Çmimi: 799 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Hapësirë, ambiente shërbimi, Zyra / Ambiente shërbimi

Lloji i njoftimit: Shitet


Apartament 1+1 i mirëorganizuar me sipërfaqe prej 59.1m². Skema planimetrike mundëson hapësira funksionale. Ventilimi natyral, ndricimi i drejtpërdrejtë, llozha dhe dritaret e orientuara nga pasazhi i gjelbëruar i kompleksit, mundëson një apartament komod për familjen tuaj.

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 Jonida Hoxha