Kerkoj pune perkthyes.

Numri i njoftimit: 428 | Postuar në: 02.10.2012, 14:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Përkthim

Gjinia: Mashkull

Arsimimi: Arsim i mesëm

Njohja e gjuhëve: Sërbisht

Aftësi kompjuterike : Mirë

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Punësim / Kerkoj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Vazhdoj shkollen e mesme dhe kerkoj pune ne kategorine perkthyes nga anlishtja ne shqip dhe anasjelltas.
Niveli i njohjes se anglishtes shume mire.
Ne varesi te negoiatave edhe paga.

 Tepelenë

Dërgo E-mail

 Joard META