Nisan Navara ne gjendje shume te mire teknike

Numri i njoftimit: 42883 | Postuar në: 11.07.2016, 23:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Nissan

Modeli: Navara

Viti: 2004

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 20000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Të tjera

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 3.500 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofrohet per shitje nje makine tip kamiocine, marka:Nisan, modeli: Navara, vit prodhimi i 2004, me motor 2470 turbo interkulo, me kapacitet ne pasagjere 1+1 dhe tonazh 1.05 ton, me karroce me dimensione :1.4m gjeresi dhe 2.2m gjatesi. Mjeti ne fjale eshte ne gjendje shume te mire teknike, shitet per arsye familjare , cmimi i negocjushem, per informacione te metejshme kontakton ne:
0685518437 ose 0685487261 ose mail : gentjansina44@yahoo.com

 Librazhd     Orenjë

Dërgo E-mail

 Gentjan Sina