OKAZION. SHITET 2+1 115 M E MOBILUAR

Numri i njoftimit: 42926 | Postuar në: 23.11.2019, 19:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 115

Ngrohja: Te tjera

Kati: 8

Çmimi: 90.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET SHTEPI 2+1 115 METER KATROR NE KATE TE 8 E MOBILUAR. 2 DHOMA E NJE GUZHINE PLUS SOXHORNO TE GJITHA TE MOBILUARA ME MOBILJET PERKATESE. SHTEPIA KA GJITHASHTU 2 BALLKONE . ASHENSORI UJI DHE DRITAT JANE 24 ORE NE DITE.
APARTAMENTI NDODHET NE LAGJEN NR.5 RR.MUJO ULQINAKU PRANE PALLATIT TE SPORTIT NE DURRES.

TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE NR E TEL.0696862045

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 migena seferi