Rafte Farmacie

Numri i njoftimit: 42947 | Postuar në: 13.07.2016, 12:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 220.000 Lekë

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 5 rafte farmacie,4 rafte depoje dhe nje banak me gjendje shume te mire.Permasat e rafteve:lartesia 210cm dhe gjeresi 90 cm me kapake dhe sergjena xhami,banaku 310 cm

 Krujë     Krujë

Dërgo E-mail

 Taulant