Kontakt Shpk: DEPO

Numri i njoftimit: 43004 | Postuar në: 16.07.2016, 08:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 14

Çmimi: 7.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Magazina

Lloji i njoftimit: Shitet


Falë përvojës së gjerë në projektim , me anë të orientimit të drejtë nëpërmjet sinjalistikës dhe me anë të ndriçimit natyral të të gjithë hapësirës , Kontakt sjell cilësinë e ambienteve ndihmëse për banim.
Helix

 Tiranë     Ish Fusha e Aviacionit

Dërgo E-mail

 Kontakt Shpk >(Ndërmarrje)