Biqiklet bmx

Numri i njoftimit: 43152 | Postuar në: 21.07.2016, 17:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Sporte me gara - Racing / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Ngjyr portokalli me te zez ....shum I mirmbajtur. ....

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Frenk