Krevat dhe komodine per femije nga Prenatal

Numri i njoftimit: 43173 | Postuar në: 24.07.2016, 00:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Krevate fëmijësh

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet nje set per femije: krevat, dyshek dhe komodine me 3 sirtare. Dysheku ka shtresen per mbrojtje. Komodina ka nje govate per larjen dhe nderrimin e bebit. Jane ne gjendje shume te mire, te perdorur vetem nje vit.

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Sadete