Hyunday

Numri i njoftimit: 43174 | Postuar në: 25.07.2016, 09:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 4.800 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Kamjona

Lloji i njoftimit: Shitet


Kamjocina esht ne gjendje te mir motorrike dhe xhinierike me letra shitet per arsye emigrimi
VITI I PRODHIMIT 2001
Tel:0694513035

 Peqin     Karinë

Dërgo E-mail

 Goni