Kurse marematike, per nxenes dhe studente.

Numri i njoftimit: 43193 | Postuar në: 27.07.2016, 09:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 500 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Arsimim i mëtejshëm

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofroj kurse matematike, per studente te inxhinerise, informatikes etj, ne fushat algjeber, analize, probabilitet. Gjithashtu ofroj kurse per nxenes te shkollave te mesme dhe 9 vjecare

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Niku