100 apartamente durres

Numri i njoftimit: 43205 | Postuar në: 21.04.2017, 06:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 65

Ngrohja: Te tjera

Kati: 1

Çmimi: 1 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Kemi banesa & hotele me qera me pamje nga deti & anasjelltas Mund te Rezervoni kur te doni. Banesat ndodhen afer detit shkembi kavajes me kushte te Rregullta e moderrne. Tel 00355685589400 (viber)(whatsApp) Imail: xhimibeqo@hotmail.com.
Per me shum info Facebook
100 apartamente me qera
Aty do shihni dhe cmimet me te detajuara.

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Kujtim