Shitete Makina Opel Astra viti 1999

Numri i njoftimit: 43314 | Postuar në: 01.08.2016, 00:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Opel

Modeli: Astra

Viti: 1999

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 100000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Kupe / Sportive

Ngjyra: e gjelbër

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.500 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


ne shitje nga mos perdorimi rri ne garazh per arsye se jetoj jasht shtetit ka pak klm me liber servisi si nga vendi fqinj dhe nga shqiperia esht e pa goditur te gjitha xhamat sic kan dal nga fabrika te nje seriali.

 Pogradec     Buçimas

Dërgo E-mail

 Roland