Program per Bar Restorant My Bar

Numri i njoftimit: 4397 | Postuar në: 18.09.2013, 16:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Programe - Softuera / Biznes

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Programi lidhet me cdo kase fiskale ! Karakterizohet nga Siguria-Thjeshtesia-Saktesia-Fleksibiliteti. Cdo gje mund te ndryshohet , por asgje nuk fshihet, dhe cdo veprim le gjurme , per kete lloj arsye programi ju lajmeron kur kamarjeri tenton te vjedhe passwordin tuaj , kur anullohet nje fature, kur nderrohet data ne sistem , kur behet transferim ne tavolinen 0... Jane veprime qe ne programe te tjera kamarjeri vjedh pa frike... Mund t'ju duket e veshtire ne pamje te pare, por eshte shume i thjeshte : cdo veprim behet vetem me nje hap nga F1-deri te F12 ! Programi menaxhon ne menyre dinamike gjendjen e mallit , bilancin, fitimin bruto, si dhe mund te rregjistrosh shpenzimet ! Ju Garantojme Siguri Cilesi Support !

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Ermali My Bar