Shes Bilardo me Kembe ose "Snookball"

Numri i njoftimit: 44409 | Postuar në: 05.08.2016, 20:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.350 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Futboll / Aparate/ Pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


Bilardo me këmbë është një lojë e paparë në Shqipëri dhe me patentë. Luhet si biliardo, ka 15 topa, por jo me stek por me këmbë. Ajo ka pëmasa 6-3.40 metra dhe vendoset brenda ambienteve të brendshme. Në të mund të luajnë 2-6 vetë sipas dëshirës. Eshtë lojë zbavitëse dhe kërkon zgjuarsi e teknik.

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Andis Pashallari