Garsoniere dhe Apartemente me Qera per pushime

Numri i njoftimit: 44460 | Postuar në: 12.03.2018, 19:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 40

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 2

Çmimi: 28 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Ambientet ndodhen tek shkolla e Marines/Uji i Ftohte, Vlore, Shqiperi
Jane te kompletuara me kondicionere, frigorifere, kuzhine, televizor kabllor, lavatrice, kuzhine, ballkon dhe uje 24 ore.
Ndodhen ne vijen e pare te pallateve te rinj, tek plazhi publik 30 m larg plazhit.
Supermarket Xhihanka, ndodhet vetem 30 m larg.
Stacioni i autobuzit per te levizur ne plazhe te tjera apo ne qytet eshte poshte pallatit.
Perpara pallati eshte tortuari kryesor ku qytetare te Vlores dhe pushues bejne xhiron e darkes.
Ne te majte te pallatit, vetem 50 m larg jane nje grup me lokale dhe bare komode dhe bashkekohere si dhe restorante.

the Property is located next to the Marine School / Cold Water, Vlora, Albania
They are furnished with air conditioners, fridges, kitchen, cable TV, washing machine, balcony and 24 hours water.
Located in the first line of new palaces, to the public beach 30 m from the beach.
Supermarket Xhihanka, located only 30 m away.
The bus station to move to other beaches or to the city is below the palace.
In the front of the apartment, it's the main boulevard where the citizens of Vlora and the tourist do walk and spend their spare time.
On the left side of the building, only 50 m away are a group of local, bars and restaurants as well as discotheques.

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 robert