shitet me cmim te arsyeshem

Numri i njoftimit: 44470 | Postuar në: 08.08.2016, 20:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 120 € i diskutueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Parfumeri, Kozmetikë

Lloji i njoftimit: Shitet


nirvel rreklam me gdhendie dhe me ndricim me LED

 Tiranë     Lapraka, Instituti

Dërgo E-mail

 L.G