qafore me ajer-traksion

Numri i njoftimit: 446 | Postuar në: 05.10.2012, 13:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25 €

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Medikamente, produkte farmaceutike

Lloji i njoftimit: Shitet


kto lloj qafore skan as nje efekt anesore, indikohen per njerz qe vuajn nga qafa (ktu perfshihet spondiloartroza,hernia diskale,ngushtimi vertebral,lodhja muskulare,per njerz qe udhetojne gjat e shume probleme te tjera te qafes). Eshte shume e thjesht ne perdorim dhe pa rrezik. Jep efekt menjeher duke qetesuar dhimbjet.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Daniel Skura