ORGANO WK 2 ORJENTAL

Numri i njoftimit: 4492 | Postuar në: 29.09.2013, 11:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Organo, Piano

Lloji i njoftimit: Shitet


ORGAN WK2 ME RITME ORJENTALE DHE TË GJITHA RITMET E TJERA LATINE DHE EVROPJANE.ME DISKET OPERATIVE + 10 DISKETA ME RITME TËTJERA+ DISKET ME RITME POPULLORE SHQIPTARE.NË GJENDJE TË MIRË PUNE. E PA RIPARUR NDONJËHERË.SHITET PËR ARSYE MOS PËRDORIMI.

 Tepelenë

Dërgo E-mail

 EDLIR