molla

Numri i njoftimit: 4512 | Postuar në: 30.09.2013, 21:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40 €

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Fruta

Lloji i njoftimit: Shitet


pershendetje kunsumator te frutave te molles jeni te mir seardhur te shijon frutat tona ne plantazhen ton duke i par perse afermi dhe duke i shijuar dhe ju vendosni per blerjen apo jo .
edhe ju fabrika te lengjeve te frutave ju mirpresum per bashkpunim kemi mbi 2 hektar moll .
tel 044834763

 Kukës

Dërgo E-mail

 arsim kryeziu