Kompresor Ajri ..(shitet & jepet me qera )

Numri i njoftimit: 452 | Postuar në: 06.10.2012, 14:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 180.000 Lekë

Kategoria Mjete motorike / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


kompresor ajri 1 piston nafte.me dy dalje ajri i ardhur nga italia ne gjendje pune..ka 2 muaj qe ka ardhe..me dy goma tehiqet pas makines..ka dhe 1 martel nje per te bere vrima dhe nje matrapik per thyrje betoni ..OKAZION

 Bulqizë

Dërgo E-mail

 valmir