Klinike dentare e kompletuar ne shitje(gjithe pajisjet)

Numri i njoftimit: 45498 | Postuar në: 19.01.2017, 21:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.000 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Vegla mjete profesionale

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten pajisjet e nje klinike dentare ku perfshihen :
1- Uniti dentar i markes DENTSAN ( i mirembajtur)
2-Stoli + Tavolina e punes se mjekut
3- Banaku ne forme L-je me ekspozitor prej xhami dhe me sirtar te pershtatshem per mbajtjen e instrumenteve
4-kolltuqe te dhomes se pritjes se pacienteve bashke me tavolinen e mesit .... ETJ..(si ne foto)

 Berat     Berat

Dërgo E-mail

 Sokol