Kurse Arti,Muzike dhe Gjuhe te huaja per femije e te rritur

Numri i njoftimit: 45507 | Postuar në: 17.08.2016, 15:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 € i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Qendra Kulturore Artistike Performance

Angazhojini femijet tuaj, ne kurset: Piano,Kitare,Violine,Bateri,Kenge,Balet Klasik,Hip-Hop,Pikture,Aktrim,Gjuhe te Huaja(Anglisht,Italisht,Frengjisht,Gjermanisht) etj.
Mund te regjistroheni ne cdo kohe, vlen per te gjitha moshat, duke filluar qe nga mosha 3 vjec.
Na gjeni shume lehte ,tek rruga Budi, prane Liceut Artistik,100 m siper Drejtorise se Higjenes.
Mund te na telefononi ne nr : 042343375 ose 0672008030

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 Performance >(Ndërmarrje)