jepet me qera

Numri i njoftimit: 45510 | Postuar në: 18.08.2016, 10:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 40

Kati: 1

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 14.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dhoma

Lloji i njoftimit: Me qira


Nje dhome + banjo e kompletuar me guzhine dhe mobilje te tjera ne menyre moderne per 2 studente vajza

 Tiranë     Lapraka, Instituti

Dërgo E-mail

 xhelal