Parfum armani

Numri i njoftimit: 45514 | Postuar në: 18.08.2016, 15:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 500 Lekë

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


2 armani origjinal sapo ardhur nga France 500leke nje ka brenda dhe nje gel dush

 Tiranë     Selvia, Medreseja

Dërgo E-mail

 Arsim